Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ignacówka - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

125 000 zł1 520 m² 82,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Ignacówka, gm. Jędrzejów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1520 m , położona w miejscowości Ignacówka w gminie Jędrzejów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Rochaliki

Rochaliki(Ignacówka + 23 km)

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kilka działek położonych w miejscowości Rochaliki na granicy z Błoniem z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn2 40% zabudowy, maksymalna wysokość do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sokule

Sokule(Ignacówka + 22 km)

216 600 zł1 140 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przy lesie, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Piękna działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 1140 m2 i wymiarach ok. szer. 18 m x dł.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z linią brzegową Złotniki

Złotniki(Ignacówka + 12 km)

59 000 zł14 700 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: grunty rolne i rolno budowlane (mpzp!), miejscowość Złotniki, gmina Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj, świętokrzyskie: działka nr ew. 2205 - 1,47 ha - 59'000 pln (rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowiny

Nowiny(Ignacówka + 21 km)

220 000 zł4 500 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Nowinach, w drodze jest: internet prąd Działka +ładna +z warunkami zabudowy +ciekawe sąsiedztwo w okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny(Ignacówka + 19 km)

400 000 zł7 480 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7480 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lipowica, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Cholewy

Cholewy(Ignacówka + 18 km)

365 000 zł2 345 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Pasikonie

Pasikonie(Ignacówka + 12 km)

341 000 zł4 885 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 4885 m zlokalizowana w malowniczej miejscowości Pasikonie, w gminie Kampinos. Teren płaski, porośnięty trawą i samosiejkami, co daje naturalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce(Ignacówka + 24 km)

645 000 zł3 413 m² 188,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3413 m (numer 80/2), położona w Nowych Faszczycach, gmina Błonie. Działka ma regularny, prostokątny kształt, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Baranów

Baranów(Ignacówka + 20 km)

225 075 zł3 001 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3001 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 300 m, z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Brody

Brody(Ignacówka + 25 km)

99 000 zł39 390 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka leśna o pow. 3,90 ha o nr ewidencyjnym 44 obręb Brody gm. Pierzchnica pow. kielecki. Działka: -powierzchnia 3,90 ha -kształt trapez Wymiary: -szerokość - 82,5 m -długość - 500.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ignacówka

Ignacówka,mazowieckie

442 000 zł6 800 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam dzialke rolno-budowlana o pow. 6800m2 w miejscowosci Ignacówka kolo Sochaczewa. Wrazie pytan prosze dzwonic pod nr.   . Cena do negocjacji. Polecam!

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij